Slide background

Haluk Elektrik ailesi
30 yaşında

Slide background

İtalyan tasarımı ve şıklığı ile Eclettis
Türkiye ve Bölge Ülkeler
distribütörlüğü ailemizde

Eclettis Akıllı ev otomasyon uygulamaları, ofis ve evlerdeki özel çözümleri ile 2014 ten itibaren Türkiye ve bölgedeki birçok ülkede tek distribütör olarak Haluk Elektrik'te.
Slide background

Yerli üretimin lideri Makel
ana bayiliği ailemizde

Yerli üretimin lideri Makel ile 2013 ikinci yarısı başlayan ana bayilik çalışmalarımız yeni yılda da müşterilerimiz ile birçok değerli projede hizmet vermeyi hedefliyoruz.
Slide background

Alman motor üreticisi
EMGR Türkiye distribütörlüğü
ailemizde

Bu yıl ailemize katılan distribütölükler den EMG, %100 Alman üretimi olarak uzun ömürlü elektrik motorları sunuyor.
Elektrik Malzemeleri Satışı

Elektrik Malzemeleri Satışı

Haluk Elektrik A.Ş. satış alanında 1995'ten günümüze oluşan bilgi birikimi, tecrübesi, gelişime ve değişime açık dinamik yapısı, kaliteli hizmet anlayışı ile firma kültürünü köklerine bağlı ortak değerlerle oluşturmuştur.

Aynı zamanda izlediği tutarlı satış politikası ve müşteri memnuniyeti konusundaki mükemmeliyetçiliği ile Haluk Elektrik A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye ve sanayi kuruluşuna malzeme tedariği sağlamaktadır.

Taahhüt, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Taahhüt, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

1985 yılında temelleri atılan Haluk Elektroteknik Ltd. Şti. günümüze kadar, A.G, O.G elektrik tesisatı projelerinde yurtiçinde ve uluslararası alanda önemli ve büyük ölçekli işlere imzasını atmıştır. Günümüzde ise yapımını sürdürdüğü önemli projelerin yanı sıra mühendislik alanında danışmanlık ve projelendirme hizmetleri de sunmaktadır.

Sektördeki gelişmeleri sürekli olarak takip eden, geniş ve teknik donanımlı kadrosu, AVM, otel ve endüstriyel tesisat gibi alanlarda ve projelendirme konularında uzmanlaşmış mühendis ve teknik elemanlardan oluşmaktadır.